Kontenery usługowe

Kontenery handlowe i usługowe to świetna propozycja dla tych, którzy chcą realizować swoje plany biznesowe, jednocześnie redukując do minimum koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Proponowane przez nas kontenery usługowe i handlowe mogą być wykorzystywane całorocznie, a do tego umożliwiają przeniesienie ich do innej lokalizacji w razie konieczności.

Kontener usługowy cechuje się wykonaniem o podwyższonym standardzie. Może posiadać witryny, drzwi przeszklone, klimatyzację, instalacje teletechniczne, zróżnicowaną kolorystykę czy innego rodzaju nieszablonowe rozwiązania, które mają spełnić oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy nowoczesny design, dopasowany do potrzeb, ponieważ wiemy, że wspólnie tworzymy miejsce, które będzie wizytówką Państwa biznesu.

Moduły na kontenery usługowe wykorzystywane są głównie jako biura handlowe, punkty obsługi klienta, kwiaciarnie, sklepy spożywcze czy kioski. To świetna propozycja przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ze względu wielość zastosowań modułów kontenerowych, konkretna konfiguracja kontenera usługowego wymaga indywidualnych ustaleń – prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym, który udzieli wszelkich szczegółowych informacji. Wspólnie zaprojektujemy i wykonamy kontenery handlowe i usługowe spełniające wszelkie potrzeby i oczekiwania. Zawsze służymy fachowym doradztwem. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Zapraszamy do galerii