Kontenery sportowe

Na potrzeby ogólnopolskiego programu boisk wielofunkcyjnych „MOJE BOISKO ORLIK 2012” firma „KAJA” przygotowała systemowy, zbieżny z wytycznymi projektowymi, prototypowy moduł zaplecza boisk sportowych w technologii prefabrykowanej.

Technologia oraz materiały użyte do produkcji budynku gwarantują bardzo wysoką jakość i estetykę wykonania, a przedstawione rozwiązania oraz zastosowane wyposażenie gwarantują długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Naszą technologię charakteryzuje szybkość produkcji i łatwość montażu. Gotowe moduły trafiają bezpośrednio na miejsce przeznaczenia. Na wszystkie szatnie udzielamy gwarancji i zapewniamy ich późniejszy serwis zarówno w ramach gwarancji, jak i po okresie gwarancyjnym.

Bazując na naszym doświadczeniu bogatym oraz mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort użytkowania pomieszczeń przez dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, zastosowaliśmy nowatorskie rozwiązanie dotyczące m.in. pomieszczenia prysznicowego. Gwarancją bezpieczeństwa i funkcjonalności jest m.in. zrezygnowanie ze standardowych rozwiązań typu kabina prysznicowa z PCV lub szkła hartowanego, które przy dużej liczbie użytkowników ulegają uszkodzeniom, szybkiemu zużyciu lub dewastacji. Wywinięta na ściany oraz odpowiednio zabezpieczona wykładzina, eliminuje powstanie ewentualnych przecieków i podciekań.

Nasza technologia pozwala na kolorystyczną aranżację elewacji budynku – bez ograniczeń. Przedstawiony na stropodachu system paneli pokazuje, jak ciekawe zestawienia można uzyskać. Płyty warstwowe, z których wykonane są ściany, mogą występować dowolnym kolorze według palety kolorów RAL. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie ich funkcjonalność. Powierzchnie są łatwo zmywalne, co wyklucza konieczność ich odnawiania.

Przedstawiliśmy tylko niektóre rozwiązania, których zastosowanie przyniesie wymierne korzyści i które podnoszą funkcjonalność obiektu. W celu zapoznania się z innymi rozwiązaniami zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy lub kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy do galerii