Informacje kontaktowe

Siedziba firmy:

43-190 Mikołów, ul. Pokoju 2

Produkcja i biuro obsługi Klienta:

tel.: +48 32 322 09 44
tel.: +48 32 322 09 47
tel.: +48 32 322 11 11
fax.: +48 32 721 80 66,
tel.: +48 32 322 09 44 wew. 23,
tel.: +48 32 322 11 11 wew. 23
e-mail: biuro@kaja.info.pl

Godziny pracy biura handlowego:

Poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
Dla klientów jest dostępny parking na terenie firmy.

Działy

Numery główne:

32 322 09 44, 32 322 09 47, 32 322 11 11

Zarząd Firmy

Bogdan Bańczyk
e-mail.: b.banczyk@kaja.info.pl

Anna Bańczyk
e-mail.: anna.banczyk@kaja.info.pl

Sekretariat

tel.: wew. 21
e-mail.: sekretariat@kaja.info.pl

Wynajem

Karolina Konopska
tel.: wewn. 41
tel.: kom.: +48 601 557 227
e-mail.: k.konopska@kaja.info.pl

Sprzedaż

Rafał Ostrowski
tel.: wewn. 39
tel.: kom.: +48 693 220 788
e-mail.: r.ostrowski@kaja.info.pl

Bartosz Szymik
tel.: wewn. 37
tel.: kom.: +48 609 441 413
e-mail.: b.szymik@kaja.info.pl

Paulina Matuszek
tel.: wewn. 53
tel.: kom.: +48 531 793 577
e-mail.: p.matuszek@kaja.info.pl

Stefan Czakański
tel.: wewn. 43
tel.: kom.: +48 691 852 682
e-mail.: p.techniczny@kaja.info.pl

Dyrektor Handlowy

Radosław Szczepański
tel.: kom.: +48 605 444 025
e-mail.: r.szczepanski@kaja.info.pl

Dział zabezpieczeń przeciwpożarowych
i systemów kontenerowych

Łukasz Matuszek
tel.: wewn. 37
tel.: kom.: +48 607 809 440
e-mail.: l.matuszek@kaja.info.pl

Dział Techniczny

mgr inż. Marcin Nikodem - Kierownik Robót
tel.: wewn. 43
tel.: kom.: +48 795 502 052
e-mail.: m.nikodem@kaja.info.pl

Dział logistyki

Sylwia Sekta
tel.: wewn. 25
tel.: kom.: +48 601 553 779
e-mail.: sylwia.sekta@kaja.info.pl

Astrid Alszer
tel.: wewn. 25
e-mail.: a.alszer@kaja.info.pl

Dział serwisu

Henryk Bańczyk - kierownik serwisu - montaż
tel.: wewn. 33
tel.: kom.: +48 605 037 790
e-mail.: serwis@kaja.info.pl

Dział zaopatrzenia

Zbigniew Krok
tel.: wewn. 41
tel.: kom.: +48 722 103 322
e-mail.: zaopatrzenie@kaja.info.pl

Dział windykacji

Monika Fesser
tel.: wewn. 42
tel.: kom.: +48 609 026 890
e-mail.: m.fesser@kaja.info.pl

Dział faktur

Katarzyna Krzyż
tel.: wewn. 31

Dział kadr

Barbara Kral
tel.: wewn. 30

Serwis

Firma posiada serwis gwarancyjny i pogwarancyjny* realizujący zgłoszenie od 4 do 48 godzin po powiadomieniu.

Dane kontaktowe do zgłoszenia serwisu.

Osoba kontaktowa: Henryk Bańczyk

tel.: +48 32 322 09 44
tel.: +48 32 322 09 47
tel.: +48 32 322 11 11
tel.: kom.: +48 605 037 790
fax.: +48 32 721 80 66, +48 32 322 09 44 wew. 23, +48 32 322 11 11 wew. 23
e-mail: serwis@kaja.info.pl

* Serwis pogwarancyjny dotyczy również obiektów kontenerowych innych, niż wyprodukowane przez Budownictwo Modułowe KAJA.

Formularz





Imię i nazwisko:

Telefon

Adres email:

Temat:

Treść wiadomości: